ميزبان بلاگ

ويژگي خانه هوشمند

شروع هوشمند كردن ساختمان و خانه چالش برانگيزترين قسمت آن است. در اين كه تمامي گجت هاي هوشمند سازي مفيد هستند، شكي وجود ندارد. اما ممكن است شما هم مثل خيلي از افراد ديگر در انتخاب تجهيزات هوشمند اوليه براي شروع هوشمند كردن ساختمان دچار سردرگمي شويد.

در اين پست، ما به شما نشان مي دهيم كه چگونه نگراني هاي خود را از بين ببريد و بدانيد كه هوشمند سازي را از كجا بايد شروع كرد. براي شروع هوشمند سازي قبل از هر چيز لازم است چند قلم از تجهيزات هوشمند را خريداري كنيد.

خانه هوشمند چيست؟

ساختمان هاي هوشمند مجهز به وسايلي هستند كه قابليت اتصال به اينترنت را دارند. اين وسايل مي توانند در مديريت و نظارت بر فضا و كارها به شما كمك كنند. اين ساده ترين و ابتدايي ترين تعريفي است كه مي توان ازخانه هوشمند ارائه داد.

تعريف خانه هوشمند به صورت دقيق بستگي به گستردگي مايحتاج شما از هوشمند سازي دارد. ميان كنترل كردن تلويزيون با صدا و خودكار سازي سيستم هاي روشنايي، امنيتي و ترموستات تفاوت عمده اي هست.

براي شروع هوشمند كردن ساختمان چه چيزهايي بايد بخرم؟

وسايلي كه در زير معرفي مي كنيم براي شروع هوشمند سازي ساختمان مناسب هستند. اما اجباري براي خريد اين محصولات هوشمند در ابتداي امر وجود ندارد و اين ها مواردي هستند كه ما فقط و فقط به شما پيشنهاد مي كنيم. مرحله ي بعد، نصب محصولات خريداري شده است. و پس از آن فقط كافيست با صدا يا لمس صفحه گوشي به وسايل دستور دهيد تا كارهاي مورد نظرتان را انجام دهند.

 

پريز هوشمند

اولين و ساده ترين، اما پركاربردترين محصول هوشمند كه ما به مشتريان خود پيشنهاد مي كنيم، پريز هوشمند است. پريز هوشمند ظاهري شبيه به پريزهاي معمولي دارد اما از نظر عملكرد، تفاوت هاي عمده اي ميان اين دو وجود دارد. زماني كه يك وسيله برقي را به پريز هوشمند متصل مي كنيد، وسيله (اعم از اتوي مو، آرام پز، كنسول بازي و غيره) هوشمند خواهد شد. يعني شما مي توانيد با گوشي هوشمند يا تبلت خود وسيله برقي متصل به پريز هوشمند را از هر فاصله اي كنترل كنيد.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۲:۰۹ توسط:netware موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :