ميزبان بلاگ

خدمات سالن هاي زيبايي

كاشت و اكستنشن مژه يكي از متدهاي جديد در افزايش زيبايي چشم محسوب مي شوند، شما با استفاده از اين متد ها مي توانيد مژه هاي پرپشت تر و بلندتري داشته باشيد و حالت چشمانتان را تغيير دهيد. چقدر با اين تكنيك مدرن آشنايي داريد؟ از آنجايي كه عملكرد اين دو تكنيك مشابه هم مي باشد اما تفاوت هاي زيادي هم دارند. در ادامه قصد دارم اطلاعات مختصري در مورد كاشت مژه و اكستنشن مژه كه به چشمان زيبايي دو چندان مي دهد را معرفي كنم.

ليفت مژه يك روش درماني و طبيعي براي ضخيم كردن مژه هاي نرمال و داشتن مژه هايي محكمتر، خميده تر و بلندتر  است.
ليفت مژه يك روش شيميايي نيست و اثرات مخرب مانند اكستنشن ندارد.

موادي كه در ليفت مژه استفاده مي‌شوند مواد مختلفي هستند كه قسمت عمده آن را كراتين تشكيل مي‌دهد. كراتين بر اثر ماندن روي مژه‌ها، تا حدودي به پايه آنها نفوذ مي‌كند.

 

همچنين شما ميتوانيد قبل از انجام شينيون براي مدل موي عروسي در رابطه با اكستنشن مويي كه مي خواهيد اضافه شود مقدارش رنگش با  آرايشگرتان مشورت كنيد.

اكستنشن طبيعي

خب اگر مدلي كه براي شينيون انتخاب كرديد نيازمند اضافه كردن مو است پيشنهاد آرايشگر به شما استفاده از موهاي طبيعي بخاطر داشتن ظاهر زيبا و براق بودن آن است هرچند كه از لحاظ قيمت از موهاي پلاستيكي گرانتر است.

اكستنشن مصنوعي

اگر انجام روش اول برايتان امكان پذير نبود استفاده از موهاي مصنوعي را در لا به لاي موهاي طبيعي تان جايگزين كنيد، اگر مي خواهيد اكستنشني كه در موهايتان قرار داده ايد به موهاي طبيعي تان آسيب نزند حتما به يك آرايشگر متخصص در اين كار مراجعه كنيد مراقبت هاي بعد از اكستنشن مو هم حتما انجام دهيد.

براي اينكه دغدغه هاي عروس خانم ها كمتر شود نياز دارند كه با متخصصن حرفه اي و مجرب در زمينه آرايش صورت و مو مشورت كنند سالن زيبايي با كادري حرفه اي در اين زمينه مشاوره هاي خوبي به شما مي دهد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۳:۳۰ توسط:netware موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :