ميزبان بلاگ

چه موضوعي باعث ميشود تا بيني خود را عمل كنيم؟

زنان و مردان در تمام سنين مي توانند از عمل بيني بهره ببرند. جراحي بيني همچنين در ميان نوجوانان و جوانان طرفداران بسياري دارد اما بهترين جراح بيني در تهران در انتخاب كانديد هاي نوجوان دقت زيادي به خرج داده و ارزيابي هاي دقيقي انجام مي دهند. بيني بايد از نظر فيزيكي رشد كافي را كرده باشد و اين سن در دختران ۱۶ و در پسران ۱۷ مي باشد. همچنين نوجوانان نياز است تا آمادگي رواني براي عمل بيني و همچنين اطلاعات كافي درباره روند آن را داشته باشند.

در تمام سنين، كانديداي جراحي زيبايي بيني بايد توقعات واقع گرايانه اي  از جراحي بيني داشته باشند. جراحي بيني به بيمار كمك مي كند كه بيني زيباتري داشته باشد اما نمي تواند بيني شخصي ديگر را برايتان بسازد. با مراجعه به جراح بيني ماهر و با تجربه مي توانيد به نتايجي بسيار طبيعي و متوازن با ساير اعضاي چهره، دست پيدا كنيد. با پاسخ به چند سوال كليدي زير مي توانيد در يابيد كه آيا نياز به عمل بيني داريد يا خير.

۱.    آيا از شكل و ظاهر بيني خود خجالت مي كشيد؟

اگر بيني طبيعي تان موجب خجالت، شرم، يا تخريب اعتماد به نفس شما مي شود، جراحي بيني راه حلي مناسب است. ممكن است اندازه و شكل بيني تان توسط دوستان يا اطرافيان مورد تمسخر قرار مي گيرد. عمل بيني كه توسط جراحي خبره انجام گيرد مي تواند تمام مشكلات بيني را حل كرده و ظاهري جذاب تر به شما دهد.

۲.    آيا تمايلي به انداختن عكس از نماي نزديك نداريد؟

آيا دوست نداريد كه عكسي با نماي نزديك از چهره تان گرفته شود؟ آيا در چنين عكس هايي سر خود را به طرفي ديگر چرخانده يا با دست بيني تان را مي پوشانيد؟ راه حل ماجرا جراحي بيني است. نتيجه جراحي بيني مي تواند اعتماد به نفستان را بازگردانده و به شما جرات حضور در عكس هاي مختلف را مي دهد.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۷:۱۸ توسط:netware موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :