ميزبان بلاگ

چرا ارتودنسي را انتخاب ميكنيم؟

ارتودنسي دندان

درمان به وسيله ارتودنسي روشي است براي صاف و مرتب كردن دندان ها كه با استفاده از آن پس از مدتي ديگر از شر دندان هاي نا مرتب خود خلاص ميشويد .

شما ميتوانيد با مطالعه در اين بخش به جواب برخي از سوالات خود برسيد.

خيلي از افراد سوال ميكنند آيا ارتودنسي مناسب من است؟من ميتوانم ارتودنسي دندان انجام دهم؟


در جواب بايد بگويم كه هر فردي كه دچار ناهنجاري هاي فكي و دنداني است بعد از مراجعه به يك دكتر ارتودنسي خوب ميتواند اين كار را انجام دهد و مانعي ندارد.افرادي كه قصد انجام اين كار را دارند بايد قبل از انجام هر كاري اطلاعات كافي را بدست بياورند تا انتخاب درستي در انجام اين كار داشته باشند.

خيلي ها ميپرسند چه اطلاعاتي بايد بدست بياوريم مگرچيزي لازم است؟

باز هم در جواب آن ها بايد بگويم بله . شما بايد اطلاعاتي از قبيل قيمت ارتودنسي ، نوع ارتودنسي ( ارتودنسي متحرك ، ارتودنسي نامرئي ، ارتودنسي ثابت و...) را هم پيدا كنيد تا روند درمان براي شما راحت تر شود.
 

پس از انجام اين كار ها نوبت به معاينه شما توسط پزشك ميشود.

پس از مراجعه به متخصص ارتودنسي دكتر شما را ويزيت و سپس معاينه ميكند و بعد از اينكه اين روند انجام شد توضيحات كامل درباره اينكه كدام روش از ارتودنسي به در شما ميخورد ، زماني كه قرار است شما صرف اين كار كنيد ، چه مدت زمان لازم است تا ارتودنسي روي دندان شما باشد ، هزينه ارتودنسي و ... به شما توضيح ميدهد و شما پس از آن روند درمان را ميكنيد.

در هنگام روند درمان شما بايد بصورت منظم به كلينيك ارتودنسي مراجعه كرده و دكتر خود را از روند خود مطلع كنيد.

هنگام درمان همكاري هاي لازم را با دكتر خود داشته باشيد زيرا او ميداند چه چيزي درست و غلط است و به شما كمك ميكند تاهر چه زود تر شما به نتيجه دلخواهتان برسيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۸:۵۳ توسط:netware موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :