ميزبان بلاگ

زيبايي عروس

 

خدمات سالن هاي زيبايي

امروزه بانوان براي زيبا تر شدن خود به سالن زيبايي مراجعه ميكنند تا خود را زيباتر كنند . هر سالني خدمات مختلفي را انجام ميدهند و بايد بدانيم اول نياز ما چيست و سپس به دنبال بهترين سالن زيبايي در آن زمينه خدماتي باشيم.

شما در سالن زيبايي ميتوانيد خدماتي از قبيل كاشت ناخن ، ميكاپ و شينيون و... استفاده كنيد و بهره ببريد.

امروز ميخوام دو نمونه از خدمات رايج سالن هاي زيبايي را براي شما بيان كنم.

 

ليفت مژه

يك گزينه خوب براي پرپشتي و تقويت مژه با مواد طبيعي(كراتين،مكمل ويتامين) ليفت مژه است در واقع ليفت مژه يعني فر كردن، حالت دادن و رنگ با مواد هست. در اين روش چون مژه از پايه فر مي شود باعث مي شود مژه ها بلندتر شوند. استفاده از ليفت مژه براي همه مناسب است حتي خانم هاي باردار و شيرده هيچ مشكلي در انجام آن ندارند.

مزاياي ليفت مژه

  • روش طبيعي براي پر پشتي و محكم شدن مژه مي باشد.
  • شيميايي نبودن اين روش مزيت ليفت مژه است.
  • عوارض(خشك شدن مژه، ريزش مژه) به همراه ندارد.

ماندگاري ليفت مژه

  • مدت زمان اين روش بين دو تا سه ماه مي باشد و در طول اين مدت شما مانند روش هاي ديگر نيازي به ترميم نداريد.

مراقبت هاي لازم بعد از ليفت مژه

  • شستن مژه ها تا ۲۴ ساعت بعد از انجام اينكار ممنوع مي باشد زيرا رسيدن آب باعث از بين رفتن مواد طبيعي به كار رفته مي شود. بعد از گذشت ۲۴ ساعت ديگر نيازي به مراقبت از مژه هايتان نداريد.

اكستنشن مو

افزايش طول و حجم مو را اكستنشن مو ميگويند
چند سالي است كه تب و تاب اكستنشن مو ميان خانوم ها بالا گرفته برخي خانوم ها از اين روش براي بلندتر كردن موها و برخي براي پرپشت نشان دادن مويشان استفاده ميكنند
بد نيست قبل از انجام آن با انواع اكستنشنها و روشهاي مختلف نصب مراقبتهاي قبل و بعد و همچنين خطرهاي آن براي موها آشنايي پيدا كنند.

قبل از انجام اكستنشن حتما موهاي خود را با يك شامپو مناسب شست وشو دهيد تا هرگونه چربي و محصولات آرايشي از روي آن پاك شود براي نصب اكستنشن موي بايد حداقل ۷تا ۱۰سانتي متر بلندي داشته باشد هر قدر مو بلند تر باشد اكستنشن راحت تر نصب ميشود با اين حال موهاي كوتا را هم ميتوان اكستنشن نمود،قبل از انجام اكستنشن حتما موهاي خود را با يك شامپوي مناسب شست وشو دهيد تا هرگونه چربي و محصولات آرايشي از روي آن پاك شود براي نصب اكستنشن موي بايد حداقل ۷تا ۱۰سانتي متر بلندي داشته باشد

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۵:۱۳ توسط:netware موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :