ميزبان بلاگ ميزبان بلاگ .

ميزبان بلاگ

زيبايي دندان به چه عواملي بستگي دارد؟

چند روش براي زيبايي دندان ها

خيلي از افراد امروزه براي اينكه زيباتر ديده تر شوند بايد كار هايي رو انجام دهند تا بتوانند به زيبايي مد نظر خود برسند و براي اين كار به كلينيك ارتودنسي مراجعه ميكنند تا توانند خود را هر چه سريع زيباتر كنند.

خيلي از افارد بزرگسال براي اينكه نا هنجاري هاي دندان خود را درست كنند روي مي آورند به سمت ارتودنسي نامرئي زيرا باعث ميشود كه ديگر سيم و براكت هاي ارتودنسي روي دندان آن ها وجود نداشته باشند.

ارتودنسي نامرئي نوعي از ارتودنسي است كه از جنس پلاستيك شفاف بوده و اطراف دندان را محكم دربر مي گيرد. بسته بندي هاي پلاستيكي كه در بازار بيشتر اجناس را در برگرفته اند، در نظر بگيريد. همانطور كه مي دانيد اندازه و شكل محتواي بسته با خود بسته تناسب دارد ولي بيشتر اوقات به دليل قابليت ديده شدن محصول داخلي، بي رنگ و شفاف ساخته مي شود. بيشتر اين بسته بندي ها  از طريق حرارت دادن به ورقه هاي نازك پلاستيكي و قالب زدن آن ها در سايز ها و اندازه هاي گوناگون و سپس سرد كردن پلاستيك ساخته مي شوند. اين روشِ به صرفه اي براي خريد ها محسوب مي شود، زيرا براي خريد هاي بعدي نيز مي توان از آنها استفاده كرد.

لمينت دندان

يكي ديگر از روش هاي زيبايي براي صورت لمينت دندان است كه ميتواند خيلي به زيبايي شما اضافه كند.كه در اين باره بيشتر به شما ميگوييم.

لمينت دندان ( لمينت  هاي سراميكي كه با نام ونير سراميكي نيز شناخته مي شوند) پوسته ي نازكي است كه بر اساس نياز هر شخص طراحي شده و در ساخت آن ها از مواد رنگ دندان استفاده مي شود. اين پوسته ها روي سطح جلويي دندان ها نصب مي شوند و رنگ، شكل، اندازه و طول دندان را تغيير مي دهند و ظاهري زيبا را براي دندان هايتان به ارمغان مي آورند.

لمينت هاي سراميكي(پرسليني) از تركيب چند لايه ي نازك سراميكي تشكيل شده اند كه جايگزين ميناي دندان طبيعي و لايه اي چسبناك مي شوند.

ونير كامپوزيت

 

ونير كامپوزيت ها با نام هاي  (ونير يك جلسه اي) ، (كامپونير) ، (ونير هاي رزين كامپوزيتي)  و در بعضي موارد (باندينگ كامپوزيت) هم شناخته مي شوند. لمينت نسبت به كامپوزيت دندان روش تهاجمي تري براي برگرداندن لبخند به شمار مي رود. در صورتي كه دندان هايتان دچار شكستگي يا آسيب ديدگي شده است، ونير هاي رزين كامپوزيت بهترين گزينه براي نصب شدن مستقيم روي دندان ها و همراه داشتن ظاهري زيبا مي باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۲:۰۷ توسط:netware موضوع:

مزيت ارتودنسي در كودكان

ارتودنسي كودكان

 

ارتودنسي يكي از موثر ترين روش هاي درمان نا هنجاري هاي دندان است كه براي تمامي سنين ميتوان آن را اجرا كرد.

شما ميتوانيد در هر سني كه هستيد درمان ارتودنسي را در نظر بگيريد و آن را دنبال كنيد.

امروز ميخواهيم درباره ارتودنسي كودكان صحبت كنيم . روشي كه خيلي از پدر مادر ها درباره ان سوال دارند.

اميدوارم كه در اين مقاله بتونيد جواب سوال هاي خود را پيدا كنيد.

خيلي از والدين ميپرسند كه بهترين سن براي ارتودنسي در كودكان چه سالي است؟
در جواب بايد بگويم بهترين سن براي درمان ارتودنسي در كودكان و سنين پايين قبل از 9 سالگي و رسيدن به سن بلوغ است كه ميتواند روند درمان ارتودنسي را سريع تر بكند.

شما ميتوانيد با مراجعه به يك دكتر ارتودنسي كودكان  فرزند دلبندتان را به دست دكتر سپرده تا پس از معاينه و دستورات لازم شروع به كار روند درمان كنيد.

 

درمان ارتودنسي در كودكان مي تواند مشكلات ژنتيكي  و مسائل بوجود آمده ناشي از حوادث يا بيماري هاي دندان را پس از تشخيص و  بررسي مداوا كند.

مهم است كه در صورت رويت علائم و نشانه ها يي در كودك خود آنرا براي معاينه و ارزيابي نزد يك ارتودنتيست ببريد ، حتي در زماني كه به نظر مي رسد كودك شما خيلي كوچك است.

كار متخصصان ارتودنسي صرفا رفع مشكلات دندان هاي فرزند شما نيست .

آنان در صورت امكان مي توانند از وقوع  اين مشكلات  جلوگيري به عمل آورند.

تشخيص زود هنگام و درمان به موقع كودك شما ، مي تواند از يك روش تهاجمي در حال حاضر و  يك عمل جراحي پيچيده در آينده شما را بي نياز كند.

تشخيص مشكلاتي مانند:

 • جلوزدگي فك
 • عقب ماندگي فك
 • اندازه دندان ها
 • دندان هاي اضافي
 • دندان هاي ازدست رفته
 • اختلالات فكي دنداني

همچنين عادات نادرست در ميان كودكان مانند مكيدن انگشت شست و تنفس دهاني از مشكلاتي هستند كه با مداخلات ارتودنسي بر طرف مي شوند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۸:۲۶ توسط:netware موضوع:

چرا ارتودنسي را انتخاب ميكنيم؟

ارتودنسي دندان

درمان به وسيله ارتودنسي روشي است براي صاف و مرتب كردن دندان ها كه با استفاده از آن پس از مدتي ديگر از شر دندان هاي نا مرتب خود خلاص ميشويد .

شما ميتوانيد با مطالعه در اين بخش به جواب برخي از سوالات خود برسيد.

خيلي از افراد سوال ميكنند آيا ارتودنسي مناسب من است؟من ميتوانم ارتودنسي دندان انجام دهم؟


در جواب بايد بگويم كه هر فردي كه دچار ناهنجاري هاي فكي و دنداني است بعد از مراجعه به يك دكتر ارتودنسي خوب ميتواند اين كار را انجام دهد و مانعي ندارد.افرادي كه قصد انجام اين كار را دارند بايد قبل از انجام هر كاري اطلاعات كافي را بدست بياورند تا انتخاب درستي در انجام اين كار داشته باشند.

خيلي ها ميپرسند چه اطلاعاتي بايد بدست بياوريم مگرچيزي لازم است؟

باز هم در جواب آن ها بايد بگويم بله . شما بايد اطلاعاتي از قبيل قيمت ارتودنسي ، نوع ارتودنسي ( ارتودنسي متحرك ، ارتودنسي نامرئي ، ارتودنسي ثابت و...) را هم پيدا كنيد تا روند درمان براي شما راحت تر شود.
 

پس از انجام اين كار ها نوبت به معاينه شما توسط پزشك ميشود.

پس از مراجعه به متخصص ارتودنسي دكتر شما را ويزيت و سپس معاينه ميكند و بعد از اينكه اين روند انجام شد توضيحات كامل درباره اينكه كدام روش از ارتودنسي به در شما ميخورد ، زماني كه قرار است شما صرف اين كار كنيد ، چه مدت زمان لازم است تا ارتودنسي روي دندان شما باشد ، هزينه ارتودنسي و ... به شما توضيح ميدهد و شما پس از آن روند درمان را ميكنيد.

در هنگام روند درمان شما بايد بصورت منظم به كلينيك ارتودنسي مراجعه كرده و دكتر خود را از روند خود مطلع كنيد.

هنگام درمان همكاري هاي لازم را با دكتر خود داشته باشيد زيرا او ميداند چه چيزي درست و غلط است و به شما كمك ميكند تاهر چه زود تر شما به نتيجه دلخواهتان برسيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۸:۵۳ توسط:netware موضوع:

سالن زيبايي

 

خدمات سالن هاي زيبايي

امروزه بانوان براي زيبا تر شدن خود به سالن زيبايي مراجعه ميكنند تا خود را زيباتر كنند . هر سالني خدمات مختلفي را انجام ميدهند و بايد بدانيم اول نياز ما چيست و سپس به دنبال بهترين سالن زيبايي در آن زمينه خدماتي باشيم.

شما در سالن زيبايي ميتوانيد خدماتي از قبيل كاشت ناخن ، ميكاپ و شينيون و... استفاده كنيد و بهره ببريد.

امروز ميخوام دو نمونه از خدمات رايج سالن هاي زيبايي را براي شما بيان كنم.

 

ليفت مژه

يك گزينه خوب براي پرپشتي و تقويت مژه با مواد طبيعي(كراتين،مكمل ويتامين) ليفت مژه است در واقع ليفت مژه يعني فر كردن، حالت دادن و رنگ با مواد هست. در اين روش چون مژه از پايه فر مي شود باعث مي شود مژه ها بلندتر شوند. استفاده از ليفت مژه براي همه مناسب است حتي خانم هاي باردار و شيرده هيچ مشكلي در انجام آن ندارند.

مزاياي ليفت مژه

 • روش طبيعي براي پر پشتي و محكم شدن مژه مي باشد.
 • شيميايي نبودن اين روش مزيت ليفت مژه است.
 • عوارض(خشك شدن مژه، ريزش مژه) به همراه ندارد.

ماندگاري ليفت مژه

 • مدت زمان اين روش بين دو تا سه ماه مي باشد و در طول اين مدت شما مانند روش هاي ديگر نيازي به ترميم نداريد.

مراقبت هاي لازم بعد از ليفت مژه

 • شستن مژه ها تا ۲۴ ساعت بعد از انجام اينكار ممنوع مي باشد زيرا رسيدن آب باعث از بين رفتن مواد طبيعي به كار رفته مي شود. بعد از گذشت ۲۴ ساعت ديگر نيازي به مراقبت از مژه هايتان نداريد.

اكستنشن مو

افزايش طول و حجم مو را اكستنشن مو ميگويند
چند سالي است كه تب و تاب اكستنشن مو ميان خانوم ها بالا گرفته برخي خانوم ها از اين روش براي بلندتر كردن موها و برخي براي پرپشت نشان دادن مويشان استفاده ميكنند
بد نيست قبل از انجام آن با انواع اكستنشنها و روشهاي مختلف نصب مراقبتهاي قبل و بعد و همچنين خطرهاي آن براي موها آشنايي پيدا كنند.

قبل از انجام اكستنشن حتما موهاي خود را با يك شامپو مناسب شست وشو دهيد تا هرگونه چربي و محصولات آرايشي از روي آن پاك شود براي نصب اكستنشن موي بايد حداقل ۷تا ۱۰سانتي متر بلندي داشته باشد هر قدر مو بلند تر باشد اكستنشن راحت تر نصب ميشود با اين حال موهاي كوتا را هم ميتوان اكستنشن نمود،قبل از انجام اكستنشن حتما موهاي خود را با يك شامپوي مناسب شست وشو دهيد تا هرگونه چربي و محصولات آرايشي از روي آن پاك شود براي نصب اكستنشن موي بايد حداقل ۷تا ۱۰سانتي متر بلندي داشته باشد

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۰:۲۱ توسط:netware موضوع:

جديدترين مدل ارتودنسي

امروزه در صنعت دندان پزشكي شاهد پيشرفت هاي فراواني بوديم و همين موضوع باعث شده تا هم متخصصان و هم بيماران تجربه خوب و راحتي را براي درمان خود در ذهن داشته باشند.
پس از گذشت سال ها ما شاهد مدل هاي جديدي در درمان ارتودنسي شديم. با وجود آمدن مدل هاي جديد ارتودنسي افراد خيلي بيشتري به سمت ارتودنسي روي آورنده اند زيرا ميتوانند با مدل دلخواه خود كا را جلو ببرند و دندان هاي خود را مرتب كنند.
امروز درباره يكي از مدل هاي ارتودنسي كه در اين چندسال طرفدار خيلي زيادي هم پيدا كرده است قرار است صحبت كنيم يعني ارتودنسي نامرئي كه يكي از پرطرفدارترين و كاربردي ترين روش هاي درمان ارتودنسي دندان است.

يكي از موضوعاتي كه خيلي از افراد درگير آن هستند بحث هزينه ارتودنسي است كه آن ها را نگران كرده است اما اين موضوع رو خدمت شما عزيزان عرض ميكنم كه متخصص ارتودنسي اغلب با توجه به بودجه بيمارهزينه ها را قسط بندي ميكند تا بيمار هم بتواند دندان هاي خود را درمان كند و هم بتواند از پس هزينه هاي آن برايد.

اينويزيلاين  يا ارتودنسي نامرئي چيست ؟
در روش ارتودنسي نامرئي از يك سري قالب هاي پلاستيكي شفاف استفاده مي شود.

در اين روش از نيروي ثابتي براي حركت دادن دندان ها به صورت موثر استفاده شده است.

اين ارتودنسي متحرك بوده و هر دو هفته يكبار تعويض مي شود.

پلاك هاي اينويزيلاين شباهت زيادي به محافظ هاي سنتي دهان دارند كه از يك پلاستيك شفاف ، سبك و نازك ساخته مي شود.

پلاك هاي اينويزيلاين در تمام طول شبانه روز بجز هنگام مسواك زدن و نخ دندان كشيدن بايد استفاده شود.

در مدتي كه شما پلاك هاي متحرك را مي پوشيد ، دندان هاي شما  به تدريج حركت داده مي شوند .

اين حركت تا زماني كه نتايج مورد نظر بدست آيد ادامه خواهد يافت.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۸:۵۰ توسط:netware موضوع:

ارتودنسي دندان ، زيبايي دوباره

امروزه در بسياري از موارد افراد روي زيبايي خيلي حساس شده اند و دوست دارند هميشه چهره اي زيبا و مرتب داشته باشند و حتي ديده شده بابت زيبايي هزينه هاي فراواني خرج شده است.

پس از همين جا ميشود فهميد كه زيبايي چهره يك امر مهم است كه خيلي از افراد به آن اهميت زيادي ميدهند.

يكي از مسائلي كه افراد حاضرند بابت زيبايي و مرتب شدنش هزينه هاي زيادي بپردازد دندان است كه نقش بسازي در زيابيي افراد دارد.

خيلي از كساني كه دچار نا هنجاري هاي فكي و دنداني هستند با پيگري و رفع مشكل خود به وسيله ارتودنسي دندان هاي خود را مرتب ميكنند.

معمولا افراد كه نياز به ارتودنسي دارند قبل هر چيزي درباره انجام اين كار تحقيق ميكنند به دليل اينكه درمان ارتودنسي روش هاي مختلفي دارد و ميكوشند تا بهترين روش را براي خود انتخاب كنند. و پس از تحقيق به يك دكتر ارتودنسي مراجعه ميكنند تا از اطلاعات تكميلي و روش نهايي مطلع شوند.
مراجعه كنندگان پس از مراجعه دغدغه هزينه و
تعرفه ارتودنسي را دارند اما بايد اين نكته را بگويم كه معمولا اكثر دكتر ها در مطب شان شرايط پرداخت اقساطي را فراهم ميكنند تا بيمار راحتتر از پس هزينه ها بر بيايد.

عوارض ارتودنسي

همانطور كه فوايد ارتودنسي دندان بسيار است ، اين درمان مانند هر درمان ديگري نيز داري عوارضي است.

عوارض جانبي درمان ارتودنسي در ابتدا مربوط مي شود به بهداشت شخصي فرد.

اگر شخصي بطور كامل بهداشت دهان و دندان هاي خود را رعايت نكند به زودي او دچار پوسيدگي دندان مي شود .

زيرا رعايت بهداشت در دندان هاي ارتودنسي شده به دقت و زمان بيشتري نسبت به قبل از انجام ارتودنسي دارد.

از عوارض جانبي ديگر ي كه احتمال دارد در درمان ارتودنسي صورت بگيرد انتخاب نا مناسب پزشك شما است.

درمان ارتودنسي بايد توسط متخصص ارتودنسي (ارتودنتيست) صورت بگيرد.

اين درحالي است كه بعضي از دندانپزشكان اقدام به درمان ارتودنسي با هزينه پايين تر مي كنند .

از ديگر عوارض ارتودنسي اين است كه اگر درمان ارتودنسي به صورت غير علمي و به صورت اشتباه انجام شود ممكن است ايجاد عارضه كند .

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۸:۱۲ توسط:netware موضوع:

بر طرف كردن مشكلات ارتودنسي

 

فوايد ارتودنسي

دندان هاي روي هم افتاده شما بعد از ارتودنسي و مراجعه به بهترين دكتر ارتودنسي در تهران در موقعيت مطلوب و درست درسر جاي اصلي خود داخل فك قرارمي گيرند.

در نتيجه نيرويي كه پس از گاز زدن و جويدن غذا به روي ريشه ها وارد مي شود يكسان و متوازن است.

اين درحالي است كه در دندان هاي روي هم قرار گرفته و فاصله دار كه هنوز ارتودنسي نشده اند پخش نيرو در همه جهات يكسان نيست . زيرا به بعضي از دندان ها و ريشه آنها بيش از حد فشار وارد مي شود. همچنين به برخي از دندان ها اصلا نيرويي وارد نمي شود. همين امر خود باعث ضعيفي و آسيب پذيري دندان ها است همچنين هزينه و قيمت ارتودنسي بستگي به مواد مصرفي و نوع ارتودنسي ميباشد.

تميز كردن دندان ها پس از ارتودنسي آسانتر است

از ديگر فوايد ارتودنسي دندان اين است كه پس از انجام عمل ارتودنسي و خارج كردن كامل دستگاه ارتودنسي از دهان دندان ها در سر جاي اصلي خود در فك قرار مي گيرند.

همين امر تميز كردن دندان ها را راحت تر كرده و در نتيجه باعث افزايش طول عمر در دندان ها مي شود و همين موضوع باعث ميشود تا عوارض ارتودنسي را كاهش دهد و به صفر برساند

پس از ارتودنسي مشكلات گوارشي برطرف مي شود .

در حالت طبيعي در دندان هاي منظم هر دندان بالا با دو دندان پايين در تماس است .

در حالت غير عادي كه دندان ها روي هم افتاده و يا فاصله دار هستند هر دندان بالا با دو دندان پايين در تماس نيست.

در نتيجه غذا ها خوب آسياب نمي شوند و به خوبي با بزاق دهان تركيب نمي گردنند.

يكي از فوايد ارتودنسي اين است كه مي تواند با ايجاد هماهنگي بين دندان هاي بالا و پايين عملكرد آسيا كردن و جويدن را ارتقا ببخشد شما ميتوانيد با مراجعه به بهترين متخصص ارتودنسي دندان هاي خود را مرتب كنيد.

ارتودنسي مي تواند تماس هاي دندان ها را به وضعيت عادي و مناسب تبديل كند.

همچنين نظم دندان ها را به حالت عادي برگرداند.

در نتيجه آن عمل جويدن به درستي صورت گرفته و به تبع مشكلات گوارشي نيز برطرف مي شود .

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۳۰ توسط:netware موضوع:

چند روش جراحي بيني وجود دارد؟

جراحي بيني چيست؟

جراحي بيني يك نوع عمل جراحي براي تغيير شكل بيني مي باشد

در خلال عمل بيني ، جراح يك برش ايجاد مي كند تا به استخوان و غضروف بيني دسترسي پيدا كند .برش معمولا در داخل بيني زده مي شود بنابراين بعد از عمل جاي برش غير قابل مشاهده است. بر حسب نياز ممكن است پيوند غضروف يا استخوان (هم مي تواند از قسمت هايي از خود بدن بيمار باشد و هم مي تواند پر كننده هاي تركيبي مصنوعي باشد) نيز انجام شود.پس از اينكه جراح استخوان و غضروف بيني را اصلاح كرد ، پوست و بافت بيني بر روي ساختار جديد مي نشيند. البته تاثير نوع پوست بيني بر عمل جراحي  و نحوه ي جذب شدن پوست را نيز نبايد ناديده گرفت.در نهايت يك آتل در بيرون بيني گذاشته مي شود تا شكل جديد بيني را تا زمان بهبود پشتيباني كند.

جراحي بيني استخواني – غضروفي

ضخامت پوست در بيني هاي عضروفي يا استخواني كمتر است ، پوست انعطاف پذير تر مي باشد، تغييرات بيشتري را مي تواند تحمل  كند و دست جراح براي ايجاد تغيير در بيني با تراش استخوان و غضروف بازتر است .

يك جراح مجرب به راحتي مي تواند تمام اشكالات بيني استخواني يا قضروفي را برطرف كند و شكل دلخواه را با توجه به خصوصيات ظاهري ساير اجزاي صورت به وجود آورد .

در واقع عمل بيني استخواني يكي از عمل هاي رايج بيني بوده و افراد اكثرا رضايت زيادي نسبت به عملي كه كرده اند دارند و بهترين جراح بيني در تهران هم در انجام اين كار مهارت زيادي دارند.

 

نحوه جراحي بيني  هاي گوشتي

در عمل بيني گوشتي مهمترين كار كاهش بافت از يك قسمت و افزودن بافت به قسمت ديگر است.

بافت افزودني معمولا از غضروف تيغه ي بيني مي باشد . در موارد خاص كه تيغه ي بيني غضروف نداشته باشد( مثلا  در اثر تصادف) ؛ از غضروف گوش ، بدون اينكه به ظاهر گوش صدمه اي وارد شود استفاده مي شود به آن جراحي بيني با گرافت گفته مي شود .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۴:۰۶ توسط:netware موضوع:

زيبايي عروس

 

خدمات سالن هاي زيبايي

امروزه بانوان براي زيبا تر شدن خود به سالن زيبايي مراجعه ميكنند تا خود را زيباتر كنند . هر سالني خدمات مختلفي را انجام ميدهند و بايد بدانيم اول نياز ما چيست و سپس به دنبال بهترين سالن زيبايي در آن زمينه خدماتي باشيم.

شما در سالن زيبايي ميتوانيد خدماتي از قبيل كاشت ناخن ، ميكاپ و شينيون و... استفاده كنيد و بهره ببريد.

امروز ميخوام دو نمونه از خدمات رايج سالن هاي زيبايي را براي شما بيان كنم.

 

ليفت مژه

يك گزينه خوب براي پرپشتي و تقويت مژه با مواد طبيعي(كراتين،مكمل ويتامين) ليفت مژه است در واقع ليفت مژه يعني فر كردن، حالت دادن و رنگ با مواد هست. در اين روش چون مژه از پايه فر مي شود باعث مي شود مژه ها بلندتر شوند. استفاده از ليفت مژه براي همه مناسب است حتي خانم هاي باردار و شيرده هيچ مشكلي در انجام آن ندارند.

مزاياي ليفت مژه

 • روش طبيعي براي پر پشتي و محكم شدن مژه مي باشد.
 • شيميايي نبودن اين روش مزيت ليفت مژه است.
 • عوارض(خشك شدن مژه، ريزش مژه) به همراه ندارد.

ماندگاري ليفت مژه

 • مدت زمان اين روش بين دو تا سه ماه مي باشد و در طول اين مدت شما مانند روش هاي ديگر نيازي به ترميم نداريد.

مراقبت هاي لازم بعد از ليفت مژه

 • شستن مژه ها تا ۲۴ ساعت بعد از انجام اينكار ممنوع مي باشد زيرا رسيدن آب باعث از بين رفتن مواد طبيعي به كار رفته مي شود. بعد از گذشت ۲۴ ساعت ديگر نيازي به مراقبت از مژه هايتان نداريد.

اكستنشن مو

افزايش طول و حجم مو را اكستنشن مو ميگويند
چند سالي است كه تب و تاب اكستنشن مو ميان خانوم ها بالا گرفته برخي خانوم ها از اين روش براي بلندتر كردن موها و برخي براي پرپشت نشان دادن مويشان استفاده ميكنند
بد نيست قبل از انجام آن با انواع اكستنشنها و روشهاي مختلف نصب مراقبتهاي قبل و بعد و همچنين خطرهاي آن براي موها آشنايي پيدا كنند.

قبل از انجام اكستنشن حتما موهاي خود را با يك شامپو مناسب شست وشو دهيد تا هرگونه چربي و محصولات آرايشي از روي آن پاك شود براي نصب اكستنشن موي بايد حداقل ۷تا ۱۰سانتي متر بلندي داشته باشد هر قدر مو بلند تر باشد اكستنشن راحت تر نصب ميشود با اين حال موهاي كوتا را هم ميتوان اكستنشن نمود،قبل از انجام اكستنشن حتما موهاي خود را با يك شامپوي مناسب شست وشو دهيد تا هرگونه چربي و محصولات آرايشي از روي آن پاك شود براي نصب اكستنشن موي بايد حداقل ۷تا ۱۰سانتي متر بلندي داشته باشد

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۵:۱۳ توسط:netware موضوع:

مزيت ارتودنسي كودكان

آيا ارتودنسي ثابت براي من مناسب است ؟

در اولين قرار ملاقات ، متخصص ارتودنسي خوب تمام گزينه هاي انتخابي را برايتان توضيح مي دهد.

همچنين بررسي مي كند كه آيا ارتودنسي ثابت براي شما مناسب مي باشد يا خير.

هيچ وقت براي استفاده از ارتودنسي ثابت دير نيست.

بسياري از بيماران  حتي در دوران بازنشستگي براي اصلاح دندان هايشان از اين روش استفاده كرده اند.

فقط كافي است كه شما داراي لثه هاي سالمي باشيد.

مزاياي استفاده از ارتودنسي ثابت

ارتودنسي ثابت به صاف شدن دندان ها و آسان تر شدن تميز كردن دندان كمك خواهد كرد.

ارتودنسي ثابت نه تنها ظاهر دندان را زيباتر مي كند بلكه موجب بهبود بهداشت دهان و دندان شما خواهد شد.

همچنين اين ارتودنسي ريسك ابتلا به بيماري هاي لثه را در آينده كاهش خواهد داد.

يكي از بزرگترين مزاياي ارتودنسي ثابت اين است كه متخصص ارتودنسي مجبور نيست به همكاري بيمار تكيه كند.

برخلاف ارتودنسي متحرك كه ممكن است در جاي درست قرار داده نشود.

يا كلا بيمار آنرا استفاده نكند.

 ارتودنسي ثابت هميشه در محل خود قرار دارد و به وظيفه ي خود عمل مي كند.

در ارتودنسي ثابت احتمال كمتري وجود دارد كه دندان ها بعد از درمان به حالت اوليه خود برگردند.

زيرا دندان ها در ۱۰۰% مواقع در جاي درست قرار گرفته اند.

حال اتفاقي كه در كودكي رخ ميدهد چيست؟تكليف كودكان چيست؟چه مدل از ارتودنسي براي كودكان مناسب است؟ ارتودنسي كودكان مزيتي دارد؟
حالا ما بايد تصميم بگيريم كه چيكار كنيم تا كودكان هم بتوانند راضي باشند.
مسائل زيادي هستند كه با مداخله زود هنگام دندانپزشك يا ارتودنتيست كودك شما قابل حل مي باشند.

هفتاد درصد از مردم به ارتودنسي دندان نياز دارند.

اين در حالي است كه حدود ۴۰ درصد از كودكان ما نيازمند درمان هاي اوليه ارتودنسي هستند.

بنابراين بهتر است براي كودكانمان از ارتودنسي پيشگيري بهره بگيريم.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۹:۵۸ توسط:netware موضوع: